Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Deivid/domains/cyberpies.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/admin/reports/class-wc-admin-report.php on line 132 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Deivid/domains/cyberpies.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5684 Aplikacja mobilna Cyber Pies – Android 5.0 | Cyber Pies

Mobilna aplikacja służąca do zarządzania elektroniczną adresówką Cyber Pies. Instalacja poza sklepem Google Play.

Od 1 sierpnia 2018 roku firma Google wymusza na developerach aplikacji aby były one tworzone na urządzenia z minimum Androidem Oreo (wersja 8.0) – szczegółowe informacje na ten temat są dostępne po linkiem: 
Google Developer Target API.

Dla użytkowników naszej aplikacji, którzy nie posiadają telefonu z Androidem Oreo, przygotowaliśmy plik instalacyjny aplikacji do pobrania za pośrednictwem witryny CyberPies.pl.

 

Dla jakiego urządzenia jaki plik instalacyjny?

 • Od Android Lillipop (5.0, API 21) do Android Oreo (8.0, API 26) – instalacja z pliku znajdującego się na naszej witrynie.
 • Od Android Oreo (8.0, API 26) do Android Oreo (8.1, API 26) – instalacja za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play

Jak sprawdzić jaką posiadam wersję Androida na swoim telefonie?

(Google Pomoc – Wersja systemu)

 1. Na urządzeniu otwórz aplikację Ustawienia Aplikacja Ustawienia.
 2. Na dole kliknij System a następnie Zaawansowane a następnie Aktualizacja systemu. Jeśli nie widzisz opcji „Zaawansowane”, kliknij Informacje o telefonie.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Cyber Pies na telefon z Androidem niższej wersji niż Oreo (8.0)?

 1. Należy pobrać aplikację Cyber Pies
 2. Kolejnym krokiem jest włączenie instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W zależności od producenta telefonu jak ja wgranego oprogramowania może znajdować się ono w różnym miejscu. (Uwaga! Krok drugi można pominąć w zależności od wybranej metody instalacji -> patrz Punkt 3.)
  1. Na urządzeniu otwórz aplikację Ustawienia Aplikacja Ustawienia.
  2. Za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej sprawdzić w której zakładce w ustawieniahc znajduje się opcja Instalacji z nieznanych źródeł może to być np.: Ogólne > Bezpieczeństwo > Nieznane źródła > Akceptacja instlacji aplikacji z nieznanych źródeł
 3. Jeżeli aplikacja została pobrana na komputerze należy ręcznie wgrać ją do wybranego folderu telefonu.
  1. Za pośrednictwem wbudowanego menadżera plików wybrać folder, do którego przesłana została aplikacja.
  2. Wybrać plik aplikacji Cyber Pies
  3. Jeżeli pominięty został Punkt 2, należy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie i aktywować instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Natomiast gdy opcja ta została uruchomiona wystarczy potwierdzić instalację aplikacji.
 4. Jeżeli aplikacja została pobrana za pośrednictwem smartfona.
  1. Na pasku powiadomień urządzenia po pobraniu pliku należy wybrać kliknąc na komunikat o pozytywnym pobraniu pliku.
   1. Jeżeli pominięty został Punkt 2, należy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie i aktywować instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Natomiast gdy opcja ta została uruchomiona wystarczy potwierdzić instalację aplikacji
  2. Jeżeli pasek powiadomień został wyczyszczony, za pośrednictwem menadżera plików wybrać folder gdzie pobrana została aplikacja (domyślnie folder Download).
   1. Jeżeli pominięty został Punkt 2, należy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie i aktywować instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Natomiast gdy opcja ta została uruchomiona wystarczy potwierdzić instalację aplikacji.
 5. Po pozytywnej instalacji aplikacji zaleca się wyłączenie opcji instalacji aplikacji z nieznanych źródeł w celu ochrony bezpieczeństwa urządzenia.