• Legowisko Cuddle Vivo

Seria Vivo to kolejna już seria kolorów i tkanin charakteryzujące się nadzwyczajną wytrzymałością na zadrapania, wodę i brud. To kolekcja żywych i bardzo wyrazistych kolorów. Poznaj zalety legowiska Cuddle z kolekcji Vivo.

Kolor HE
Rozmiar HE
Przesyłka HE Kurier
449.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 14 dni
Dostępność Duża dostępność

image

Seria Vivo to kolejna już seria kolorów i tkanin charakteryzujące się nadzwyczajną wytrzymałością na zadrapania, wodę i brud.  To kolekcja żywych i bardzo wyrazistych kolorów. Poznaj zalety legowiska Cuddle z kolekcji Vivo.

Cuddle jest legowiskiem o korytkowej bryle. Tkanina jaką zastosowaliśmy w tej serii to welwet utrzymany w typowych dla tego rodzaju wytwornych tonacjach kolorystycznych. Posiada nie tylko walory estetyczne ale również bardzo dobre parametry techniczne i podwyższoną odporność na brud i zadrapania. Tkanina sprostała surowym testom laboratoryjnym na zadrapania i zaciągnięcia, typowe w kontakcie z psimi i kocimi pazurami. Jest łatwa w czyszczeniu, do typowych zabrudzeń wystarczy odkurzacz lub mokra ściereczka. Dodatkowym atutem jest, że tkaninę można prać w pralce.

image

Materac, który jest głównym elementem legowiska, został wykonany z pianki memorycznej, zwanej też termowrażliwą. Wkład tego typu reaguje na ciepło psiego ciała, zwiększając swoją elastyczność i dopasowując się do jego kształtu. Dzięki temu nasz czworonożny przyjaciel otrzymuje odpowiednie podparcie całego ciała, co gwarantuje mu kaloryczny i zdrowy sen.

image

Lekko podniesione krawędzie legowiska podtrzymują głowę psa, tworząc ulubioną przez czworonogów przestrzeń obserwacyjną. Wałek zachowuje swój pierwotny kształt nawet przy regularnym użyciu.


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie