• Legowisko Cuddle Vivo

Seria Vivo to kolejna już seria kolorów i tkanin charakteryzujące się nadzwyczajną wytrzymałością na zadrapania, wodę i brud. To kolekcja żywych i bardzo wyrazistych kolorów. Poznaj zalety legowiska Cuddle z kolekcji Vivo.

Kolor HE
Rozmiar HE
Przesyłka HE
Kurier
449.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 14 dni
Dostępność Duża dostępność

image

Seria Vivo to kolejna już seria kolorów i tkanin charakteryzujące się nadzwyczajną wytrzymałością na zadrapania, wodę i brud.  To kolekcja żywych i bardzo wyrazistych kolorów. Poznaj zalety legowiska Cuddle z kolekcji Vivo.

Cuddle jest legowiskiem o korytkowej bryle. Tkanina jaką zastosowaliśmy w tej serii to welwet utrzymany w typowych dla tego rodzaju wytwornych tonacjach kolorystycznych. Posiada nie tylko walory estetyczne ale również bardzo dobre parametry techniczne i podwyższoną odporność na brud i zadrapania. Tkanina sprostała surowym testom laboratoryjnym na zadrapania i zaciągnięcia, typowe w kontakcie z psimi i kocimi pazurami. Jest łatwa w czyszczeniu, do typowych zabrudzeń wystarczy odkurzacz lub mokra ściereczka. Dodatkowym atutem jest, że tkaninę można prać w pralce.

image

Materac, który jest głównym elementem legowiska, został wykonany z pianki memorycznej, zwanej też termowrażliwą. Wkład tego typu reaguje na ciepło psiego ciała, zwiększając swoją elastyczność i dopasowując się do jego kształtu. Dzięki temu nasz czworonożny przyjaciel otrzymuje odpowiednie podparcie całego ciała, co gwarantuje mu kaloryczny i zdrowy sen.

image

Lekko podniesione krawędzie legowiska podtrzymują głowę psa, tworząc ulubioną przez czworonogów przestrzeń obserwacyjną. Wałek zachowuje swój pierwotny kształt nawet przy regularnym użyciu.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

​Przerwa techniczna.
Kontakt tymczasowy:


cyberpies.pl@gmail.com